Wspinaczkowe szkolenia indywidualne

szkolenie_indywidualne

Czy jesteś na początku swojej przygody ze wspinaniem, czy właśnie dochodzisz do etapu kiedy mimo regularnego treningu i kilku sezonów w skałach Twoja forma wspinaczkowa stoi, wspinaczkowe szkolenie indywidualne jest sposobem na podniesienie Twojego poziomu wspinania. To oferta dla każdego, kto chce pracować nad sobą, ale nie lubi robić tego w grupie.

Dzięki indywidualnemu podejściu i pełnemu skupieniu uwagi instruktora na Tobie, postęp będzie znacznie szybszy, a Ty nie będziesz miał(-a) poczucia traconego czasu. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz się podszkolić w podstawowych technikach asekuracyjnych, wyrafinowanych technikach linowych, czy w technice wspinania- samego poruszania się, wspólnie znajdziemy sposób, na to by Twój rozwój był jak największy i zarazem dostosowany do Twoich możłiwości i predyspozycji.

Wspinasz się już od jakiegoś czasu i niezależnie od tego czy jesteś przeszkolony na kursach wspinaczkowych, chciałbyś się powspinać w skałach? Jeszcze nie byłeś, lub już byłeś w skałach, ale nie wiesz dokąd pojechać, gdzie nocować, po jakich drogach się wspinać? …a może jesteś wspinaczem, który jeździ regularnie w skały, ale masz poczucie, że już za długo “stoisz w miejscu”, ciągle wspinasz się po tych samych drogach, w tych samych rejonach- potrzebujesz odmiany?

Dzięki moim umiejętnościom, wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy praktycznej , w kilku rejonach wspinaczkowych w kraju i zagranicą, mogę służyć jako Twój wspinaczkowy partner. Podpowiem Tobie na jaką drogę pójść, jakie są na niej “patenty”, pokażę jak przejść jej trudny fragment, czy nauczę technik pokonywania formacji, z którymi masz kłopoty. Jeśli jest taka potrzeba, pomogę również zorganizować cały wyjazd włącznie z dojazdem, zakwaterowaniem czy posiłkami.


Cena za wspólne wspinaczki w wariancie “1/1” (wspinacz/instruktor): 500zł/ pół dnia (ok. 4h);  800zł/ dzień (7-8h); *

Cena za wspólne wspinaczki w wariancie “2/1” (2 wspinaczy/1 instruktor): 600zł/ pół dnia (ok. 4h);  1000zł/ dzień (7-8h); *


*) rabaty przy większej liczbie dni

Istnieje również możliwość dłuższych wyjazdów lub wspinaczki na sztucznym obiekcie- wtedy cena ustalana jest indywidualnie.

Indywidualne zajęcia wspinaczkowe to oferta dla wszystkich tych, którzy nie odnajdują się na zajęciach w grupie lub dla tych, którym zależy na jak najlepszym dostosowaniu zajęć do ich potrzeb.

Niezależnie od tego, czy jesteś pierwszy raz na ścianie, czy zastanawiasz się jak zrealizować swój kolejny trening przybliżający Cię do poprowadzenia pierwszego VI.4 … pomogę Ci efektywnie wykorzystać każdą chwilę na ścianie wspinaczkowej. Dzięki indywidualnemu podejściu do treningu można osiągnąć maksymalną efektywność działania, bez narażania się na niepotrzebne przeciążenia i ich skutki w postaci kontuzji.

Dzięki możliwości indywidualnego dostosowania terminu i czasu, nie musisz rezygnować z innych zajęć. Wspólnie dobierzemy odpowiedni czas i miejsce treningu.

Jeśli chodzi o pracę nad techniką wspinania czy też treningami wspinaczki sportowej, to proponuję spotkania na ścianie wspinaczkowej Climbing Spot w Poznaniu. Zajęcia trwają zazwyczaj 1,5 do 2 godzin. Jeśli zachodzi potrzeba, to korzystamy również z innych obiektow wspinaczkowych.

Cena: 100zł/h plus koszty wstępu na obiekt (w przypadku zajęć z jedną osobą).

Istnieje też możliwość umówienia się na zajęcia ze mną, we dwie lub więcej osób: Cena takich zajęć to 100zł/h(+20zł/h za każdą dodatkową osobę) plus koszty wstępu na obiekt.