Ładowanie Wydarzenia

« Wszystko Wydarzenia

Pierwsze kroki w skałach

Terminy ustalane indywidualnie

| od 200 zł
pierwsze kroki w skałach

Pierwsze kroki w skałach …dobre na wspinaczkowy początek.

Jeśli masz ochotę wraz z przyjaciółmi, znajomymi, rodziną lub samemu podjąć wyzwanie zdobycia kilku ścian skalnych i nie masz ani sprzętu, ani pojęcia, jak to zrobić bezpiecznie – ta oferta jest dla Ciebie.

Jedynym warunkiem, jaki musisz spełnić, jest Twoja chęć do spędzenia czasu na łonie natury i cieszenia się pokonywaniem skalnego, pionowego świata oraz, jak się często okazuje, samego siebie.

Poza tym nie musisz się martwić niczym. Zapewniam pełną opiekę instruktorską, czyli zarówno wiedzę: dokąd pojechać, na co i w jaki sposób się wspiąć, jak zrobić to, by nie zaniedbywać zasad bezpieczeństwa, jak i najwyższej jakości niezbędny, bezpieczny sprzęt.

W ciągu dwóch dni będziesz miał okazję zapoznać się z tajnikami wspinaczki skalnej, ze “szpejem” (czyli sprzętem wspinaczkowym) i skałkami podczas wspinania oraz zjazdów na linie, a także nauczę Cię, jak we właściwy sposób używać przyrządu asekuracyjno-zjadowego.

Osoby w wieku poniżej 18 lat powinny być w towarzystwie rodziców lub opiekunów, bądź mieć od nich pisemną zgodę na uczestnictwo.

Miejsce realizacji: Góry Sokole k/ Jeleniej Góry- Sokoliki lub inny rejon skalny, uzależniony od Waszych preferencji (dodatkowe koszty dojazdu instruktora)

Czas trwania: weekend (2 dni)

Liczba uczestników: od 3 do 6ciu uczestników przypadających na 1 instruktora; w przypadku 1 lub 2 osób zainteresowanych zapraszamy na szkolenia indywidualne!

Cena: od 200 zł przy 6ciu uczestnikach; ceny zależne od ilości chętnych, sprawdź w cenniku

Co obejmuje opłata:

  • świetną zabawę w genialnej atmosferze
  • wysokiej jakości opiekę instruktorską
  • bezpieczny, zgodny z normami sprzęt wspinaczkowy na czas trwania wydarzenia, oprócz obuwia (mogą być buty sportowe, dobrze jeśli są lekko przyciasne)

Czego nie obejmuje opłata za szkolenie:

  • kosztów transportu, wyżywienia i zakwaterowania (nasi kursanci mają zniżki w zaprzyjaźnionej agroturystyce)
  • ubezpieczenie NNW
Cena w zależności od liczby zgłaszających się równocześnie uczestników:

  • 6 uczestników- 200 zł/os.
  • 5 uczestników- 220 zł/os.
  • 4 uczestników- 260 zł/os.
  • 3 uczestników- 300 zł/os.

Organizator

Wspinart
Telefon:
+48 509 520 250
Email:
wspinart@gmail.com
Strona internetowa:
www.wspinart.pl

Zgłoś chęć uczestnictwa

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.